KPSS’ye Son Aylarda Çalışanlara KPSS Ders Programı 93

KPSS’ye Son Aylarda Çalışanlara KPSS Ders Programı 93

KPSS’ye Son Aylarda Çalışanlara KPSS Ders Programı 93 22.04.2014 tarihinde MEHMET HAZBİN AK tarafından KPSS Cini’de paylaşıldı.KPSS son aylarda çalışma programı, KPSS’ye son 2-3-4 ay kala çalışacaklar için ders programı. KPSS’ye hazırlık için ders çalışma programı.

KPSS’ye son 1 2 ay kala sınava hazırlanacaklar için daha önce burada ve burada nasıl çalışılabileceğini, son aylardaki çalışmayla birlikte başarıyı yakalan öğretmenlerimizin görüşlerine yer vermiştik. Şimdi de sağlıklı bir program analizi ile son aylarda KPSS’ye çalışan adaylar için ders programını sizlere sunuyoruz. Bu programda sayısallar aynı günde verilmemiştir.

KPSS için hazırlanan bu program haftalık olarak düzenlenmiştir. Program ile kendinize haftalık sağlıklı bir çalışma düzeni oturtabilirsiniz.

KPSS’de matematiğin önemini KPSS’ye girecek olan birçok aday bilir. Sözel gruplar için matematik apayrı bir önemdir. Yani diyebiliriz ki sözel gruplardan KPSS’ye hazırlanıp da matematiği iyi olan bir adayın atanma ihtimali çok yüksektir. Bu yüzden matematiğim kötü, yapamıyorum zaman kaybı olmasın demeyin matematikten her soru sizin için apayrı bir önem taşımaktadır.

KPSS’ye Son 1 ay kala Nasıl Çalışmalı yazımıza buradan göz atabilirsiniz.

İlk olarak KPSS’ye girecek olan sözel gruplar için KPSS Çalışma takvimini paylaşalım:

KPSS Ders çalışma programı sözel gruplar.
KPSS Ders çalışma programı sözel gruplar için.

KPSS’ye hazırlanan sayısal gruplar için de ayrı bir KPSS Çalışma programı.

KPSS Ders Programı

Beğendin mi? Paylaş:)WhatsappYazdır

Yorum Yap

5 Yorum - "KPSS’ye Son Aylarda Çalışanlara KPSS Ders Programı 93"

    1. Sitenin sağ menü kısmında KPSSCini’ye e-posta ile abone ol kısmına mail adresinizi girerek abone olabilirsiniz. Bilgisayar ekranı küçük olanlarda reklam sıkıntısı var malesef.

      Cevapla