Cuma, 14 Aralık 2018
icon KPSS Önlisans Denemeleri PDF indir
İndirme: 74955
Bildirim: Yasal
Boyut: Çoklu Dosya
Ekleyen:
KPSSÖnlisans denemelerini indirebileceğiniz sayfamızı istek üzerine oluşturduk. Sürekli güncel tutmaya çalışacağız. KPSS Önlisans Deneme sınavları indir. Önlisans kpss deneme indir. Orta öğretim önlisans deneme sınavları ve cevapları indir. KPSS Cini Önlisans denemelerini pdf olarak ücretsiz indir. Yılını belirtmediğimiz Önlisans, ortaöğretim denemeleri daha önceki yılların denemeleridir. Ancak denemeleri eklemeden önce kendimiz kontrol ediyoruz. Görünüm, boyut, değişiklikleri uyum olarak uygun ise(değişen soru sayıları, konular vs.) ekliyoruz.Buradan paylaşılmasında yasal bir sorun teşkil etmeyen Ön lisans kpss denemeleri paylaşıma açılacaktır. 2016 Önlisans KPSS deneme sınavları indir sayfası için güncellenmektedir..

NOT: Denemeler yapıldıktan uzun zaman sonrada burada paylaşımı yapılmaktadır. Hak sahiplerinin kaldırılması yönünde bir isteği olursa hak sahibine ait içerik derhal kaldırılır. Saygılarımızla.

İlk denememiz 2018 Önlisans denemesidir. Kısa süre de olsa inceleme fırsatım oldu, soruları oldukça güzel ve oldukça kaliteli bir dokümandır. Yargı yayınlarının ücretsiz kullanıma sunduğu 2018 Önlisans KPSS Deneme sınavıdır.

16 Responses to "KPSS Önlisans Denemeleri PDF indir"

 1. merhaba hocam öncelikle teşekkür ederim 🙂
  Hocam ben pegem 1 in denemesini çözdüm pc ye format attıktan sonra kaybettim dosyayı cevap anahtaına bakamadım yeni ulaştım siteye fakat sıkıştırılmış klasör diyor ve açmıyor ne yapabilirim yardımcı olur musunuz :/

  Reply
 2. Hocam zaten facebookta beğenmiştim, bu seferde googledan beğeniyorum biraz bekliyorum sayfa kendi kendine yenileniyor fakat hiçbir deneme görünmüyor bende?
  admin: düzenlendi. başarılar dileriz.

  Reply
 3. hocam linkler ölü indirdim içi boş çıktı

  admin: Hocam nasıl boş çıktı kontrol ettim mesela birisini sıkıntı yok. Hangi deneme boş çıktı sizde? Bağlantınızdan kaynaklı bir sorun olabilir.

  Reply
 4. iyi günler yeni denemeler ne zaman gelecek. sabırsızlıkla bekliyoruz. lütfen bu güzel siteyi güncel tutunuz. iyi çalışmlar

  Reply
 5. ihtiyaç 2014 ortaöğretim – önlisans tg geneli deneme sınavları varmı..yukarda paylaşılan yani ihtiyaç yayını olan türkiye geneli deneme sınavı 2012 ye ait 2014 e ait olan türkiye geneli denemesi varmı ??

  Reply
    1. Bu konuda bir tarih vermek yanlış olur. İnternette yer alırsa bir şekilde bulurum, ya da çevremde giren olmuşsa ondan edinirim.

     Reply

TEPKİ VER - Yorum YAP.