KPSSCini.com farklı platformlara uygun olarak açılmaktadır. Reklamlarınız PC, tablet ve mobil telefonlara göre uygun biçimde yerleştirilir, tablet ve mobil platformlarda daha uygun bir görünümde kullanıcıların karşısına çıkar.

KPSSCini.com ağırıklı olarak KPSS  üzerine şekillenmiş bir site olmakla birlikte kullanıcıların büyük bir bölümü KPSS’ye hazırlanan adaylardan oluşmaktadır. Bununla birlikte ÖABT, ALES, YGS, LYS, TUS, YDS vb. sınavlar için pek çok içerik sitemizde yer almakta ve bu anlamda da hatırı sayılır kullanıcı kitlesine hizmet vermekteyiz.

KPSSCini.com’a neden reklam vermeliyim?

KPSSCini.com olarak özel reklam isteklerine olumlu cevap verme kararı aldık. Daha önce özel olarak herhangi bir reklam alınmamıştır.

  • Yüksek Ziyaretçi Sayısı
  • Hedef Kitleye Ulaşım İmkanı
  • Sürekli Güncellenen Yapı

KPSSCini.com ile sadece 1 ayda yaklaşık 400 bin tekil kullanıcıya, 1 milyondan fazla reklam görüntülenmesine ulaşabilirsiniz.

Not: Sadece banner reklamlar alınmaktadır, tanıtım yazısı vb. şekilde çalışmaları kabul edemiyoruz.

E-mail: kpssdesign@gmail.com

KPSSCini.com’a ulaşmanız oldukça basittir. Dilerseniz yukarıda belirttiğimiz sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizlere ulaşabilir ya da e-mail adresimize mesaj atabilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapılacaktır.

twitter.com/kpsscini

facebook.com/kpsscini