icon ÖABT İlköğretim Matematik Çıkmış Sorular PDF İndir (Tüm Seneler)
İndirme: 913
Bildirim: Yasal
Boyut:
Ekleyen:
ÖABTİlköğretim Matematik öabt çıkmış sorular ve cevap anahtarı pdf indir. İlköğretim Matematik alan soruları indir. Bugüne kadar çıkmış İlköğretim Matematik alan sınavı sorularının tamamını indirin. 2017 ÖABT İlköğretim Matematik çıkmış soruları, 2014 2015 2016 2017 ÖABT İlköğretim Matematik alan soruları indir. ÖABT ilköğretim matematik ÖSYM tüm yılların çıkmış soruları pdf indir.

ÖABT ilköğretim matematik çıkmış sorular tüm senelere ait olarak eklenmiştir.

ÖABT Diğer Branşların Çıkmış Sorularına BURADAN ulaşabilirsiniz.

İlköğretim Matematik öabt çıkmış sorular ve cevap anahtarı pdf indir. İlköğretim Matematik öğretmenliği ÖABT soruları ve cevapları indirme sayfasındasınız. Bu sayfa üzerinden ÖABT İlköğretim Matematik öğretmenliği çıkmış soruların tamamına ulaşabilirsiniz. İlköğretim Matematik alan soruları çıkmış sorular indir. İlköğretim Matematik öğretmenliği alan sınavı soruları 2014, 2015, 2016, 2017 ÖABT İlköğretim Matematik soruları ve cevapları pdf indir. ÖSYM tarafından yapılan ÖABT İlköğretim Matematik alan sorularını indirebilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum - "ÖABT İlköğretim Matematik Çıkmış Sorular PDF İndir (Tüm Seneler)"

  1. Şu 2018 ilköğretim matematik ne hikmetse yok hiçbir yerde.ösym %10 yayınlıyor olsa bile, bu sınavın yapıldığı gün sınava giren insanlar soruların tamamını görür ss alır paylaşırdı. Bu yıl yok malesef. Varsa Allah aşkına paylaşın

    Reply