2014 ÖABT Denemeleri indir

Güncel ÖABT Denemeleri ders ders eklenecektir. 2014 ÖABT Denemeleri, öabt testleri, alan bilgisi denemeleri, türkçe, matematik, coğrafya, tarih, fizik, biyoloji ve birçok dersin paylaşılmasında herhangi bir sıkıntı olmayan yasal ÖABT Denemeleri ve ÖABT TESTLERİ buradan indirmeniz için paylaşılacaktır. 2014 Öğretmenlik Alan Bilgisi Sınavı (ÖABT) için hazırlanacak denemeleri ve testleri burada yayınlayacağız. 2014 ÖABT Denemelerini indirmek isteyen öğretmenlerimiz bu sayfayı sürekli kontrol ederek yeni çıkan 2013 ve 2014 öabt denemelerini indirebilirler. KPSS ÖABT denemeleri indir ve 2014 ÖABT Testleri indir sayfamızdır. Sizler de yorumlarınızla düşüncelerinizi (olumlu/olumsuz) bize bildirebilirsiniz. KPSSCini öabt testleri, kpsscini öabt deneme indir, 2014 öabt deneme indir. 2014 KPSS ÖABT Soruları çözme indirme paylaşma sayfası. İstek dilek ve şikayetlerini yorum yaparak bildirebilirsiniz, en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. Teşekkürler, KPSSCini.com  kpss öabt sınavlarında başarılar diler. Son Güncelleme (18. 05. 2014)

ÖABT Alan Bilgisi İngilizce denemelerini burdan indir: ÖABT İngilizce Denemeleri

ÖABT İlköğretim Fen ve Teknoloji Alan Sınavı Denemeleri indir: ÖABT Fen ve Teknoloji Denemeleri

ÖABT Lise Matematik Alan Sınavı Denemeleri indir: Alan Sınavı Lise Matematik Deneme Sınavları

ÖABT Türkçe denemelerini burdan indir: ÖABT Türkçe Denemeleri

ÖABT Edebiyat Denemeleri indir: ÖABT Edebiyat Denemeleri

ÖABT Coğrafya Denemeleri indir: ÖABT Coğrafya Denemeleri

ÖABT Sosyal Bilgiler Denemelerini burdan indir: ÖABT Sosyal Bilgiler Denemeleri

ÖABT Tarih Denemelerini burdan indir: ÖABT Tarih Denemeleri

ÖABT Fizik – Kimya – Biyoloji Denemelerini burdan indir: ÖABT Fizik Kimya Biyoloji Denemeleri

Tarih:

Kategori: ÖABT Dokümanları

“2014 ÖABT Denemeleri indir” üzerine 24 yorum

 1. Emeğinize sağlık çok teşekkür ederim, çok faydalı paylaşımlarınız var. Sınıf öğretmenliği alan denemesi eklenecek mi? Sitede aradım ama bulamadım.

  Cevapla
 2. gercekten emegınız taktıre şayan. allah razı olsun. ing öabt eklenecekmı yakında daha? yoksa bu kadar mı:( 4-5 tane war?bı kac tane daha bulabılırmıyız ?

  Cevapla
  • Merhaba, hangi alanın denemeleri lazımsa ona tıklıyorsunuz.Açılan sayfamızda denemelerin indirme bağlantıları mevcuttur.

   Cevapla
 3. ilkögretim fen ve teknoloji alan denemelerını de yükleyebilirmisiniz lütfen şimdiden tesekkürler

  Cevapla

Yorum yapın