5

2014 KPSS Güncel Bilgiler Testi Online Çöz

Merhaba arkadaşlar sizler için hazırladığımız bir başka 2014 kpss güncel bilgiler testini sunuyorum. 2014 KPSS Güncel bilgiler sorularını 2013 & 2014 gelişmelerine göre harmanlayıp hazırladım. 2014 KPSS Güncel Bilgiler online soru çöz. KPSSCini güncel bilgiler test çöz. 2014 KPSS Güncel bilgiler testimizde 13 soru bulunmakla birlikte süre olarak 10 dk verilmiştir.  KPSS Güncel bilgilerden bu sene 6 soru çıkacak. Bu yüzden daha önce de belirtmiş olduğumu tekrar belirtiyorum: Güncel Bilgiler soruları her zaman eleyici sorulardan olmuştur bence, o soruları yakalamak önemli hele ki bu sene 6 soru sorulduğunu hesaba katarsak bu konuya vermemiz gereken önem de 6 kat artmış demektir. Buradan online kpss güncel bilgiler testini çözebilirsiniz. KPSS Cini Güncel Bilgiler, Güncel Olaylar online test çöz’de başarılar diler.

2014 KPSS Güncel Bilgiler Testi Online Çöz

2014 KPSS için hazırladığımız online güncel bilgiler testini çözmeye başlayın.
Başla
Tebrikler - 2014 KPSS Güncel Bilgiler Testi Online Çöz adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Bölüm: Güncel Bilgiler, Güncel Bilgiler Testleri, Testler Etiketler: , , , , ,

Yazıya Abone Ol

Yazıyı Paylaş

Bunlar da ilginizi çekebilir.

5 Tepki suna>"2014 KPSS Güncel Bilgiler Testi Online Çöz"

  1. serap diyor ki:

    Sorularda hatalar var ve bu büyük bir sorun. 2014 g-20 dönem başkanı türkiye olarak cevaplamışsınız. 2015 olarak değiştirin onu lütfen. İnsanlara yanlış bilgi vermeyin.

  2. selma elma diyor ki:

    soruların cevaplarının güncellenmesi lazım çünkü bazıları değişti yani hatalı. birincisi kırım krizi nedeniyle rusyanın g8 üyeliği askıya alındı ve rusya/sochi de yapılması planlanan g8 zirvesi belçika/brükselde yapılmak üzere değiştirildi. ikincisi g20 zirvesi 2015 te türkiyede yapılacak.2014 te avusturalya/brisbane şehrinde yapılacak.

Tepki verin:

yorum yap

© 2014 KPSS Cini KPSS Hazırlık Sitesi. Tüm hakları saklıdır. Sorularınız için: iletisim@kpsscini.com.