2014 KPSS Denemeleri indir

İndirme:
15453
Uyarı:
Boyut:
Ekleyen:

2014 KPSS TG denemeleri indirme sayfamızdır. Bu sayfadan paylaşılmasında bir sakınca görmediğimiz KPSS TG Denemelerini paylaşıyoruz. Sizler de konuyla ilgili istek öneri ve şikayetlerinizi yorum yaparak bildirirseniz en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. KPSSCini TG KPSS Denemeleri indir, 2014 kpss deneme indir, 2014 güncel KPSS yayın denemeleri dökümanları, KPSS 2014 Denemeleri indir.

Not: Deneme Sınavlarının paylaşımını yapmakta bir sakınca görmüyoruz. Sebebi ise, sınavların yapılmasından çok sonra burada denemelerin yayınlanıyor olmasıdır. Netice de yayınların orijinal denemesine girenler girmiştir, tekrar aynı deneme yapılmadığı için hak sahipleri için mağduriyet doğuracak bir durum olduğunu düşünmüyoruz. Yine de hak sahibinin kaldırılması yönündeki talebi olursa elbette buna riayet ederiz. Anlayışınız için teşekkürler, kpsscini.com

2014 KPSS Denemeleri paylaşım indirme sayfamızın ilk denemesini ekledik. Körfez yayınlarının Türkiye geneli kpss deneme sınavı 2014 indir.

NOT:2015 – 2016 KPSS Denemelerini BURADAN indirebilirsiniz.

Not: son eklenen denemeleri daha iyi takip edebilmek için facebook.com/kpsscini adresine bakabilirsiniz, son eklenen denemeler ordan haber verilmektedir.

NOT: Değerli öğretmenlerimiz, sizler için denemeleri, her dokümanı direk indirebilmenizi sağlamaya çalışıyoruz. Ve bu da hiç de kolay olmuyor. Sizlerden daha fazla kitleye ulaşabilmek adına 

beğenmenizi istiyoruz. Facebook sayfamızı beğenmek için sadece Beğen kutusuna tıklamanız yeterlidir.

NOT:  KPSS TG Denemelerinden oluşturduğumuz Online KPSS ve ÖABT Testlerimizi Çözmek için: TIKLAYIN: kpsscini.com

 

TG 2 Genel Yetenek Kültür ve Eğitim Bilimleri: kpsscini.com (üçü bir arada direk indir)

 

FEM TG 4 Eğitim Bilimleri Çözümlü: kpsscini.com (direk indir)

NOT: 2016 – 2017 KPSS Denemelerini BURADAN indirebilirsiniz.

114 yorum "2014 KPSS Denemeleri indir"

 1. merhaba teorem tg 1 denemesinin çözümlerinde sözel mantık cevaplarını göremedim elinizde varsa buraya yazabilir misiniz lütfen teşekkür ederim

  Cevap yaz
  1. arkadasa katılıyorum bizim için cok zor oluor son eklenenı bulmak lütfen yanına yukledıgınız tarıhı de yazabilirmisiniz tesekkürler

   Cevap yaz
   1. Eklenen denemeler facebook adresimizde bildirilmektedir, hocam. Facebook sayfamızı beğenerek eklenen denemeleri anında öğrenebilirsiniz.

    Cevap yaz
  1. Merhaba belirtilen deneme facebook adresimizde mevcuttur ilk paylaşımlara kadar ini CTRL F tuşları yardımıyla ihtiyaç kelimesini arayarak bulabilirsiniz. Yine de indirme adresini burada belirttiğiniz mail adresinize de gönderdik. Başarılar.

   Cevap yaz
  1. Herhangi bir program indirmeniz gerekmiyor hocam direk indir dışındakilerde çıkan yere kod girip download a basın. Direk indir yazıp da indiremedeğiniz deneme hangisidir?

   Cevap yaz
    1. Kodu yazıp indir yazıp downloada bastığınızda geri sayım yapar geri sayım bitince dosyayı indir der basınca inmeye başlar. Teorem’in cevap anahtarı yok mu sanıyor musunuz? Lütfen buradaki arkadaşları da yanlış yönlendirmeyin Teorem’in içinde çözümlü cevap anahtarı mevcuttur.

     Cevap yaz
     1. teşekkürler açıklama için.yanlız ben teorem denemesinin içinde cevap anahtarının olmadıgını samimi bi şekilde söylemeye çalıştım..bunu bence eleştiri olarak almalısınız yanlış yönlendirmeden çok..

     2. Bildirimler için her zaman teşekkür ediyoruz. Hilal Hanım ilgi alakanız için tekrar teşekkürler keşke herkes sizin gibi olsa.Bildiriminiz üzere Teorem’i kontrol ettim çözümlü cevap anahtarı içinde mevcut. Başarılar dileriz.. KPSS Cini.

 2. arkadaşlar bence de tüketicilikte üstümüze yok. adamlar direkt saniyede deneme inidirmeniz için bile uğraşıyor. dışarda bu denemelerin her birine girmek için 10 lira ücret istiyorlar. bu site dışında direkt link veren yok gibi. hep turbobit. o da çok bekletiyor. modem resetlemek gerkiyor vs. kimse mecbur değil bunları size beleşten aktarmaya. pegem fem yediiklim ihtiyaç yargı hepsinden en az bir tane var. buldun mu. buldun. indirdin mi indirdin. eee alıp çözdüysen bi teşekkir et yeter. onuda yapmıyorsan bari susda bişey sansınlar. teşekkürler kpssCİNİ.

  Cevap yaz
 3. indirim yapamıyorum çunku turbobit çıkıyor çalıştığım işyerındede bu ındırıme ızın vermıyor acaba dırek ındırm e yapabıleceğım bır seçenek varmı

  Cevap yaz
  1. Direk indirebileceğiniz denemeleri (direk indir) şeklinde belirttik. Özellikle indirmek istediğiniz bir deneme varsa belirtirseniz, direk indirmeniz için düzenleme yapabiliriz.

   Cevap yaz
 4. Teşekkürler, internete baktığımızda pek çok 2014 denemeleri başlığında 2010 2012 denemelerini veren saçma yerler var. Çok sağ olun diğer denemelerinizi de bekliyorum.

  Cevap yaz
 5. Yıldız Ayhan; direk inmesi o kadar da büyütülecek bir mesele değil. Denemeleri gayet aktif bir şekilde eklesinler. İndirmek mesele değil…
  Ekledi: zamanlama çok manidar…
  Ekledi: Eklenen denemeler yerde bulsan alıp çözmeyeceğin denemeler. Pegem Yediiklim ihtiyaç denemeleri ve Öabt eklerlerse teşekkür ederim…

  Cevap yaz
  1. 2014 KPSS sen o zaman taratıp paylaş, ha bire laf sokarsın sanki burası babasının deneme çiftliği
   Yönetici Notu: Mesajınızı onaylayabilmek için düzenlemek zorunda kaldım, hocam. Başarılar.

   Cevap yaz
 6. takiipte kalın diyorsuunuz bir şeyde eklemiyorsunuz bizi boşa oyalıyorsunuz burada. alın adamlar kaçıncı denemeye gelmişler siz daha bir şey eklemediniz. Eklemek zorunda değilsiniz ama bizi oyalamayada hakkınız yok… Ya da böyle bir başlık attıysanız ekleyeceksiniz.
  alın size tarihler…
  http://www.pegemakademi.com/yayin283-kpss-genel-yetenek-genel-kultur/lisans-kpss-turkiye-geneli-15-deneme-sinavi-2014.php
  http://www.ihtiyacakademi.com/sinav-takvimi/26/2014-kpss-egitim-bilimleri-ve-gygk-tur
  http://www.yediiklim.net/news_detail.php?id=2939#
  *****
  adamlar öabt denemeleri bile 3-4 oldu siz bizi oyalayın burda…

  Cevap yaz
  1. öğretmenim, neden böyle düşünüyorsunuz ki? Sizce ellerinde deneme var da bilerek mi eklemiyorlar buraya? Nerden baksak 15 deneme var 2014’ün burada. Ama hiç kimse çıkıp da teşekkür bile etmemiş. Üstelik son denemelerin hem boyutu küçük hem de direk iniyor fark ettiniz mi bilmiyorum.Tüketicilikte üstümüze yok belki ama iyi kötü üretenlere karşı biraz da olsa ılımlı yaklaşmak gerek bence.

   Cevap yaz
  1. hocam deneme sayfaları resimler halinde olduğu için boyutları yüksek oluyor. Bundan sonraki eklediğimiz denemelerin boyutlarını düşürerek ekliyoruz. 20 MB’lik bir deneme 2-3 mb olacak. 1-2 tane öyle ekledik, şimdilik.

   Cevap yaz

Yorum yazın.